Резултати јавног позива за финансирање пројеката организација цивилног друштва/ невладиних организација средствима буџета општине Рудо за 2019. годину

Општина Рудо је кроз Регионални програм локалне демократије на Западном Балкану (РеЛОаД), у којим учествује са још 20 општина, усвојила ЛОД методологију за транспарентну расподјелу средстава НВО-има у складу са пројектом.

Општина је у складу са ЛОД методологијом, расписла позив на који су се могле јавити НВО са пројектима из области које су у складу са стратегијом развоја општине Рудо.

Пристигли пројекти су оцјењени и бодовани.

Ранг листа одобрених пројеката

Одлука

Након доношења одлуке са организацијама ће бити потписан уговор и дефинисане обавезе у погледу имплементације одобрених пројеката и начина правдања утрошених средстава.