Rezultati javnog poziva za finansiranje projekata organizacija civilnog društva/ nevladinih organizacija sredstvima budžeta opštine Rudo za 2019. godinu

Opština Rudo je kroz Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD), u kojim učestvuje sa još 20 opština, usvojila LOD metodologiju za transparentnu raspodjelu sredstava NVO-ima u skladu sa projektom.

Opština je u skladu sa LOD metodologijom, raspisla poziv na koji su se mogle javiti NVO sa projektima iz oblasti koje su u skladu sa strategijom razvoja opštine Rudo.

Pristigli projekti su ocjenjeni i bodovani.

Rang lista odobrenih projekata

Odluka

Nakon donošenja odluke sa organizacijama će biti potpisan ugovor i definisane obaveze u pogledu implementacije odobrenih projekata i načina pravdanja utrošenih sredstava.