Видео надзор за сигурније Рудо

Заједничком активношћу Општине Рудо, Агенције за безбједност саобраћаја РС и МУП-а РС имплементиран је пројекат “Више пажње мање стреса” у оквиру којег је инсталирано 7 нових надзорних камера, постављених око школских објеката у Рудом и Штрпцима, код обданишта у Рудом, на раскрсницама код моста преко ријеке Лим и “Орфице” и на Тргу у Рудом.

Имплементацијом наведеног пројекта и успостављањем видео надзора на наведеним локацијама унапређена је сигурност свих учесника у саобраћају, уз пуну подршку и безбједност рањивим категоријама, посебно особама са инвалидитетом, старијим лицима и дјеци школског узраста.

Пројекат је рализовн уз финансијску подршку Агенције за безбједност у саобраћају и општине Рудо.