Sutra počenje Sajam domaćih proizvoda Rudo 2019

U petak 05. aprila 2019. u 12.00 časova zvanično počinje peti Sajam domaćih proizvoda Rudo 2019

Ove godine obilježavamo mali jubilej, peti Međunarnodni sajam domaćih proizvoda Rudo 2019, koji će i ove godine okupiti veliki broj izlagača iz Srbije, Crne Gore i BiH.

Sajam će se održati 05. i 06. aprila u sportskoj dvorani u Rudom.

Na prodajno-izložbenim štandovima biće izloženi ručno izrađeni proizvodi, hrana i piće pripremljeni po tradicionalnoj recepturi, med i ljekovito bilje, ručno izrađeni odjevni predmeti, predmeti za domaćinstvo i unikatni suveniri koje odlikuje kvalitet.

Prvi dan sajama pored prodajno-izložbenog dijela, biće upriličen i kulturno – umjetnički program, u okviru kojeg će biti predstavljeni običaji i tradicija ovih krajeva.

U odnosu na ranije godine, ove će i posjetioci sajma moći da uživaju u modnoj reviji na kojoj će biti predstavljeni modeli EVRO ŽENE kreatorki Silvane Đorđević, Milve Dugan, Dane Karić i Jelene Đorđević, a koje će nositi srednjoškolci iz Rudog .

Sponzori sajma i izlagači su obezbjedili nagrade za kupce sajma.

Sajam organizuje Javna ustanova za turizam i sport Rudo u saradnji sa širim organizacionim odborom kojeg čine predstavnici javnih ustanova iz Rudog, lokalne samouprave, nevladinih organizacija i preduzetnika.

Ne propustite da posjetite Sajam domaćih proizvoda Rudo 2019.