Učenici atletičari na prijemu kod Načelnika

Načelnik opštine Rudo, Rato Rajak, je dana 31.05.2019. godine primio učenike OŠ „Boško Buha“ Štrpci, Jovanu Ćirović i Marka Stanišića, čestitao im i zahvalio se u ime opštine Rudo za  ostvarene rezultate na republičkim takmičenjima u atletici.

jj

Učenica Jovana Ćirović je u disciplini  bacanje kugle, osvojila  drugo mjesto na republičkom takmičenju, a prvo na regionalnom takmičenju u okviru Sarajevsko-romanijske regije,  dok je Marko Stanišić, u disciplini trčanje na 100 metara, osvojio treće mjesto na republičkom takmičenju u atletici. Marko je takođe osvojio prvo mjesto  u disciplini 100 m i proglašen je za najboljeg atletičara Sarajevsko-romanijske regije.

aa

Pored čestitki, Načelnik opštine Rato Rajak, je uspješnim učenicima dodjelio i novčanu nagradu u iznosu od po 100 KM i poželio im mnogo  uspjeha u narednim takmičenjima.