У току су припреме за шести Сајам домаћих производа Рудо 2020

Шести по реду Сајам домаћих производа Rudo 2020,  у организацији Јавне установе за туризами спорт Рудо, a уз подршку општине Рудо и организационог одбора у чијем саставу су локалне установе и предузећа, је у току.

Сајам ће се одржати у периоду од 5. до 7. марта 2020. године  у спортској дворани у Рудом.

И ове године  ће сајам окупити велики број излагача из Србије, Црне Горе, Босне и Херцеговине и шире, који ће на сајму представити шаролике традиционалне производе које одликује квалитет.

Поред продајно-изложбеног дијела, организатори су и ове године припремили културно-забавни садржај за учеснике, госте и посјетиоце сајма.

У току је пријава излагаче. Позив излагачима је отворен до 24.02.2020. године а захтјев за пријаву се може упутити на маил:

sajamdomacihproizvodarudo@gmail.com.