Javni poziv za dodjelu subvencija privrednim subjektima pogođenim krizom izazvanom virusom korona (COVID-19)

Predmet ovog Javnog poziva je subvencija u vidu plaćanja komunalnih usluga (voda, kanalizacija i odvoz smeća) za mjesece mart, april i maj 2020. godine privrednim subjektima kojima je rad bio zabranjen, otežan i ograničen usled virusa korona i subvencije u vidu isplate minimalne neto plate za jedan mjesec za zaposlene radnike u onim privrednim subjektima kojima je rad bio zabranjen, otežan i ograničen usled virusa korona, a koji nisu ostvarili pravo na subvencije po javnom pozivu broj 02-400-20/20.

Pravo učešća u ovom Javnom pozivu imaju svi privredni subjekti čije je sjedište ili poslovna jedinica na teritoriji opštine Rudo, kojima je aktima Republičkog štaba za vanredne situacije i Opštinskog štaba za vanredne situacije bilo zabranjeno, ograničeno ili otežano obavljanje djelatnosti, koji nisu ostvarili pravo na subvencije po javnom pozivu broj 02-400-20/20, a koji podnesu zahtjev u sklopu ovog javnog poziva.

Obrazac zahtjeva za prijavu na Javni poziv, može se preuzeti od 21.07.2020.godine, na zvaničnoj veb stranici opštine Rudo: www.opstinarudo.com ili lično preuzimanjem u šalter sali Opštine Rudo, ĐDD Mihailovića br. 41, 73260 Rudo.

Javni poziv ostaje otvoren 7 dana od dana objavljivanja, a krajnji rok za predaju zahtjeva je 28.7.2020.

Javni poziv

Zahtjev za subvenciju komunalnih usluga

Zahtjev za subvenciju minimalne plate