Уприличен пријем за најбоље ученике

Због ситуације изазване вирусом корона, умјесто традиционалног уручивања награда и похвала на свечаности поводом Дана општине и славе општине Рудо Св. апостола Петра и Павла, Начелник Рудог је данас уприличио скроман пријем за ученике генерације основних школа и средње школе са простора општине Рудо.

IMG_20200710_111202

Том приликом, честитао је најбољим ученицима на изузетним резултатима које су постигли током школовања, и пожелио им да и у даљем школовању буду једнако успјешни.

Од стране Начелника општине Рудо уручене су поклон књиге и новчане награде Дарији Ласици, ученици генерације ОШ „Рудо“, Дуњи Ћировић, ученици генерације ОШ „Бошко Буха“ и ученицима генерације Средњошколског центра Рудо Алекси Станчићу, за четворогодишње и Саши Ћировић, за трогодишње школовање.