Upriličen prijem za najbolje učenike

Zbog situacije izazvane virusom korona, umjesto tradicionalnog uručivanja nagrada i pohvala na svečanosti povodom Dana opštine i slave opštine Rudo Sv. apostola Petra i Pavla, Načelnik Rudog je danas upriličio skroman prijem za učenike generacije osnovnih škola i srednje škole sa prostora opštine Rudo.

IMG_20200710_111202

Tom prilikom, čestitao je najboljim učenicima na izuzetnim rezultatima koje su postigli tokom školovanja, i poželio im da i u daljem školovanju budu jednako uspješni.

Od strane Načelnika opštine Rudo uručene su poklon knjige i novčane nagrade Dariji Lasici, učenici generacije OŠ „Rudo“, Dunji Ćirović, učenici generacije OŠ „Boško Buha“ i učenicima generacije Srednjoškolskog centra Rudo Aleksi Stančiću, za četvorogodišnje i Saši Ćirović, za trogodišnje školovanje.