Javni poziv za učešće u akcelerator programu

Razvojna agencija Republike Srpske je 14.09.2020. godine raspisala javni poziv za učešće u akcelerator programu koji će se provoditi za područje opština Višegrad, Rogatica, Rudo, Čajniče i Novo Goražde.

Program je namijenjen početnicima u poslovanju zasnovanom na inovaciji, znanju i novim tehnologijama sa potencijalom rasta, koji žele da što prije pronađu tržište za svoje proizvode/ usluge.

Poziv je otvoren za sve kreativne osobe sa područja Republike Srpske/ BiH koje imaju inovativne poslovne ideje i namjeru da osnuju preduzeće u Republici Srpskoj tokom akcelerator programa ili već imaju registrovano preduzeće ne starije od 18 mjeseci.

Svi zainteresovani se mogu prijaviti putem obrasca kojeg mogu pronaći na veb stranici Razvojne agencije Republike Srpske  i Preduzetničkom portalu Republike Srpske  .

Javni poziv

Obrazac za prijavu