Održan zajednički sastanak načelnika opština Višegrad, Rudo, Čajetina i Priboj

cajetina

U opštini Čajetina juče je održan sastanak, na kojem su prisustvovali načelnici opštine Višegrad Mladen Đurević, Rudo Dragoljub Bogdanović, Čajetine Milan Stamatović i Priboja Lazar Rvović, kako bi dogovorili zajedničke projekte i unaprijedili poslovnu saradnju.

Na sastanku je dogovoreno prije svega saradnja na zajedničkim projektima sve četiri opštine sa ciljem unapređenja života svih stanovnika opština.

Saradnja između ovih opština će biti usmjerena na turizam i na mlade, koji su prioritet lokalnih zajednica.

Ove su opštine naslonjene jedna na drugu i ovo je prilika da se učvrste veze koje će predstavljati temelj za ostvarivanje zajedničkih ciljeva.

Sastanku je prisustvovao i potpredsjednik Privredne komore Srbije Rade Ljubojević.