Obavještenje za građane opštine Rudo koji su izvršili imunizaciju protiv virusa Kovid-19 van teritorije Republike Srpske/BiH

Obavještavaju se građani  opštine Rudo koji su izvršili imunizaciju protiv virusa Kovid-19 van teritorije Republike Srpske odnosno BiH, a istu su obavili na teritoriji neke druge države (Srbija, Crna Gora i dr) da su dužni potvrdu o imunizaciji dostaviti putem aplikacije viber  na broj telefona +381655215194 kako bi se isti mogli uvesti u protokole o imunizaciji Dom zdravlja Rudo, radi dobijanja statističkih podataka o broju vakcinisanih lica na teritoriji opštine Rudo.

Potrebno je slikati potvrdu o imunizaciji i istu poslati putem gore navedenog broja aplikacijom viber, a ne lično u Dom zdravlja Rudo.

Molimo sve građane da svoje potvrde dostave što hitnije kako bi imali tačne statističke pokazatelje dosadašnje sprovedene imunizacije.