Javni poziv za dostavu prijedloga projekata za kapitalne investicije za 2022. godinu

Načelnik opštine raspisuje Javni poziv za dostavu prijedloga za kapitalne investicije za 2022. godinu.

Projekti treba da se odnose na neke od navedenih uslova i to: ekonomski razvoj, razvoj poljoprivrede, razvoj turizma, podržava razvoj životne sredine, kulturno prosvjetni razvoj, podržavanje omladine i/ili žena, ispunjava očekivanja većeg broja građana, smanjuje operativne troškove i slično.

Prijedloge projekta mogu podnositi upravne organizacije, savjeti mjesnih zajednica, pravna i fizička lica

a pod uslovom da se odnose na širi nteres lokalne zajednice.

Da bi zadovoljili kriterijume za ocjenu projekata kapitalnih investicija, prijedlozi moraju biti sačinjeni na obrazcu utvrđenom od strane Načelnika opštine.

Poziv za prijedlog projekata je otvoren do 5.04.2022.godine, do 14 časova.

Javni poziv je objavljen na sajtu opštine Rudo, Oglasnoj tabli opštine i TV Rudo.

Popunjene aplikacije predati na Info pultu Centra za pružanje usluga  građanima opštine Rudo.

Aplikacije se mogu podići na Info pultu Centra za pružanje usluga građanima opštine Rudo.

Javni poziv

Aplikacija