Јавни позив за учешће на консултацијама

Општина Рудо је једна од 41 јединице локалне самоуправе које учествују у пројекту „Јачање улоге мјесних заједница у БиХ“ који је заједнички пројекат Владе Швицарске и Шведске, а којег проводи Развојни програм Уједињених нација (УНДП) у партнерству са домаћим властима.

У претходном периоду, у општини Рудо су одржане радионице с циљем креирања персонализоване визије развоја мјесних заједница у општини Рудо, као и консултативна радионица на којој су од стране учесника потврђена интересовања, потребе и предвиђене активности које су исказане током првог круга радионица.

Овим путем Вам упућујемо јавни позив за учешће на консултацијама с циљем евентуалне допуне или корекције текста „Визије развоја мјесних заједница у општини Рудо“. Молимо Вас да нам доставите све Ваше коментаре, критике или сугестије на текст те да посебан фокус ставите на 4 функционална модела мјесних заједница те на функционалне области које се тичу сваког од функционалних модела.

На јавним консултацијама о тексту визије могу да учествују сви грађани општине Рудо, као и  представници удружења и невладиних организација.

Сва питања можете доставити на маил адресу: projekti@opstinarudo.com

У прилогу је текст визије.