Обавјештење о обнављању еколошке дозволе

Република Српска

ОПШТИНА РУДО

Општинска управа

-Одјељење за привреду, финансије,

просторно уређење и инспекцијске послове-

Број: 03-312-9/21

Датум: 7.март 2022.године

На основу члана 90. став 5. Закона о заштити животне средине („Службени гласник Републике Српске“, број 71/12, 79/15 и 70/20), Одјељење за привреду, финансије, просторно уређење и инспекцијске послове општине Рудо, обавјештава заинтересовану јавност

О ОБНАВЉАЊУ РЈЕШЕЊА

О ЕКОЛОШКОЈ ДОЗВОЛИ

за МXЕ „Штрпци“ Доња Ријека, општина Рудо

Дана 21.10.2021.године Лаловић Петар из Горње Ријеке, општина Рудо поднио је захтјев овом Одјељењу за обнављање еколошке дозволе за МXЕ „Штрпци“ Доња Ријека, општина Рудо саграђена на к.ч.број 1253 КО Штрпци. Уз захтјев, инвеститор је приложио иЗаписник о извршеним мјерењима у животну средину, урађен од стране „Унис“ д.о.о. Источно Сарајево, Записник републичког инспектора за заштиту животне средине о извршеној ванредној инспекцијској контроли и изјаву којом потврђује да није дошло до промјене услова у еколошком смислу које би негативно утицале на животну средину.

Цијенећи наведену документацију, ово Одјељење је утврдило да су испуњени сви услови предвиђени одредбама Закона о заштити животне средине, те је донијело рјешење којим се обнавља еколошка дозвола за поменути објекат.

Рјешење

НАЧЕЛНИК ОДЈЕЉЕЊА