Vaskršnja čestitka

Poštovani građani opštine Rudo,

želim da, u ime Opštinske uprave i u svoje lično ime, svim građanima opštine Rudo pravoslavne vjeroispovjesti uputim najsrdačnije čestitke povodom najradosnijeg hrišćanskog praznika Vaskrsa.

Neka nam praznik Hristovog vaskrsenja svima vrati vjeru u bolju budućnost i podsjeti na potrebu da kroz sva iskušenja i nedaće koje se pred nama nalaze, nastupamo zajedno i složno, uz međusobno poštovanje i uvažavanje, uz vjeru u pobjedu, jer „vaskrsenja ne biva bez smrti“.
Vaskrsenje Hristovo predstavlja pobjedu života, pravde, istine, ljubavi i svega dobrog što nas čini sličnim Bogu.
Zato Vam od srca čestitam ovaj najveći hrišćanski praznik i želim da ga provedete radosni i sa ljubavlju u srcima, jer je Vaskrs dan kada je čovjek najbliže Bogu i simbol je zajedništva, ljubavi i vjere.
Sa iskrenom željom da Vam praznični dani donesu dobro zdravlje, ličnu i porodičnu sreću i svaki napredak u životu, pozdravljam Vas radosnim pozdravom:
Hristos Vaskrse! Vaistinu Vaskrse

Dragoljub Boganović