Ponovni javni oglas

licitacijama u postupku namirenja potraživanja za nevraćene kredite za podsticaj razvoja lokalne zajednice („Službeni glasnik opštine Rudo“, broj: 11/13, 13/13, 10/14 i 5/15), Načelnik opštine Rudo, raspisuje

PONOVNI JAVNI OGLAS

za  prodaju pokretne imovine pribavljene putem licitacije

u postupku namirenja potraživanja za nevraćene kredite

za podsticaj razvoja lokalne zajednice

PREDMET OGLASA je ponovna prodaja putem usmenog javnog nadmetanja-licitacijom pokretne imovine pribavljene putem licitacije u postupku namirenja potraživanja za nevraćene kredite za podsticaj razvoja lokalne zajednice i to:

1. Mašina za izradu žičanih pletiva „Waifos“, godina proizvodnje 1972., inv.broj: 00147; -neidentifikovana u dovoljnoj mjeri.

Ponovna prodaja pokretnih stvari iz tačke I Oglasa vršiće se licitacijom, koja će se održati dana 16. maja 2022. godine u krugu AD „Novi autodijelovi“ Rudo, sa početkom u 10 časova.

Početna prodajna cijena stvari iz tačke I Oglasa iznosi: 720,00 KM.

Predmet prodaje se može pogledati svaki radni dan u periodu od 11 do 13 časova u krugu AD „Novi autodijelovi“ Rudo uz prisustvo ovlaštene osobe za licitaciju.

Rok za podnošenje prijava za učešće na licitaciji je 15 dana od dana objavljivanja oglasa.

Oglas će se objaviti u dnevnom listu „Glas Srpske“, TV Rudo, Internet stranici opštine Rudo i Oglasnoj tabli opštine Rudo. Ako oglas ne bude objavljen istovremeno, rok se računa od dana poslednjeg objavljivanja.

Prijave se podnose lično ili putem pošte na posebnom obrascu koji se nalazi u Centru za pružanje usluga građanima- šalter sala opštine Rudo i na Internet stranici opštine Rudo, a dostavljaju se na adresu: Opština Rudo, ulica Dragoljuba Draže Mihailovića broj 41, sa naznakom: „Komisija za sprovođenje  javnog nadmetanja (licitacije) u postupku prodaje pokretnih stvari koje je opština Rudo pribavila putem licitacije u postupku namirenja potraživanja za nevraćene kredite za podsticaj razvoja lokalne zajednice“.

Za dodatne informacije obratiti se kontakt osobi: Nikitović Igoru na tel: 058/711-360  ili lično u kanelariji broj 5, zgrada opštine Rudo.

Ponovna javna prodaja