Javni poziv za radno mjesto INSTRUKTOR RONJENJA u udruženju podvodnih aktivnosti „REEF“ Rudo

Udruženje podvodnih aktivnosti „REEF“ Rudo je neprofitna nevladina organizacija sa sjedištem u Rudom BiH, entitet RS koja se bavi okupljanjem mladih, promocijom ronjenja i ronilačkog sporta, ekologijom, zaštitom životne sredine, ronilačkom obukom te organizovanjem eko ronilačkih akcija.

Udruženje podvodnih aktivnosti „REEF“ Rudo raspisuje JAVNI POZIV za poziciju INSTRUKTOR RONJENJA u okviru projekta „Ekološki dani-spasimo rijeke“ koji je podržan u okviru Regionalnog programa lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu #ReLOaD 2  , kojeg finansira Evropska unija #EU , a implementira Razvojni program Ujedinjenih nacija #UNDP u BiH uz sufinansiranje opštine .

Naziv pozicije: Instruktor ronjenja

Period angažovanja: 15 dana – 6 teorijskih časova 6 praktičnih časova

Tip angažmana: ugovor o djelu

Uslovi rada:

• interaktivni rad sa grupom polaznika u učionici i na bazenu, (ne više od 10  polaznika)
  • sve aktivnosti se izvode isključivo na području opštine Rudo
  • odgovoran je za provođenje obuke u ronjenju
  • odgovoran je za bezbjednost provođenja obuke

tražene kvalifikacije i kompentencije:

• da je državljanin BiH
  • da posjeduje validnu licencu
  • iskustvo u ronjenju najmanje 10 godina
  •  potrebno je da ima svoje vozilo
  • vozačka dozvola B kategorije
  • komunikativnost

dodatni poželjni uslovi:

• posjedovanje znanja i kvalifikacije iz oblasti Nitrox (ronjenje sa obogaćenim kiseonikom)
  •  posjedovanje znanja i kvalifikacije iz oblasti Trimix (ronjenje sa mješavinom 3 i više gasova)

Svi zainteresovani kandidati mogu da pošalju svoj CV motivaciono pismo ( do 500 riječi), plan rada, i finansijsku ponudu na Email: upareefrudo2020@gmail.com.

Poziv ostaje otvoren 7 dana od dana objavljivanja

Planirani početak nastave je 15.06.2022. godine