Име, слоган и знак новог хотела у Рудом

Maketa-hotel u Rudom

У Рудом, 08.04.2013. године у 12:30 одржаће се додјела награда у конкурсу за избор најбоље идеје за име, слоган и знак новог хотела у Рудом.

Фирма Цомсар Енергy Хидро која је власник хотела у Рудом, и која је почела његову обнову, почетком марта отворила је конкурс за креирање нових обиљежја хотела (имена, слогана и логоа).

На конкурс су се могли пријавити сви основци и средњошколци са територије општине Рудо. Конкурс је трајао до 15. марта.