Plan izlaganja izvoda iz privremenog Centralnog biračkog spiska

Opštinska izborna komisija Rudo, na sjednici održanoj  31. maja 2018. godine, donijela je Plan izlaganja izvoda iz privremenog Centralnog biračkog spiska.

Ovim planom utvrđuje se način obavještavanja  birača o mjestima i rokovima izlaganja  izvoda iz privremenog Centralnog biračkog spiska za  birače opštine Rudo, rokovima za ispravku ili dopunu ličnih podataka kao i način obavještavanja raseljenih lica o  rokovima i načinu podnošenja zahtjeva za određivanje ili promjenu biračke opcije u Centru za birački spisak opštine Rudo.

Izvodi iz privremenog Centralnog biračkog spiska za redovne birače biće izložen na uvid javnosti u periodu od  09. 06. 2016. godine  zaključno sa 09. 07. 2016. godine na mjestima utvrđenim Planom.

Detaljne podatke o rokovima i mjestima izlaganja možete vidjeti u

Obavještenju

Plan izlaganja izvoda iz privremenog biračkog spiska