Ученици атлетичари на пријему код Начелника

Начелник општине Рудо, Рато Рајак, је дана 31.05.2019. године примио ученике ОШ „Бошко Буха“ Штрпци, Јовану Ћировић и Марка Станишића, честитао им и захвалио се у име општине Рудо за  остварене резултате на републичким такмичењима у атлетици.

jj

Ученица Јована Ћировић је у дисциплини  бацање кугле, освојила  друго мјесто на републичком такмичењу, а прво на регионалном такмичењу у оквиру Сарајевско-романијске регије,  док је Марко Станишић, у дисциплини трчање на 100 метара, освојио треће мјесто на републичком такмичењу у атлетици. Марко је такође освојио прво мјесто  у дисциплини 100 м и проглашен је за најбољег атлетичара Сарајевско-романијске регије.

aa

Поред честитки, Начелник општине Рато Рајак, је успјешним ученицима додјелио и новчану награду у износу од по 100 КМ и пожелио им много  успјеха у наредним такмичењима.