Додјела пакета хуманитарне организације „Адра“

Удружење са четворо и више дјеце и општинска организација Црвеног крста 24.12. 2019 у Друштвеном  центру у Рудом припремили су новогодишње дружење за дјецу, чланове удружења и овом приликом уручили поклон пакете и гадреробу коју нам је донирала хуманитарна организација „Адра“ БиХ.  Овом приликом уручено је 119 пакета.

udr 2

Предсједница Удружења родитеља са четворо и више дјеце 23.12. послетила је  дневно збрињавање дјеце и младих са сметњама у развоју у Центру за социјални рад Рудо и овом приликом корисницима  уручила 11 пакета од исте организациује.

udr

Надамо се да ће се сарадња са хуманитарном организацијом „Адра“ БиХ наставити и у будућности уз честитке свим грађанима општине Рудо срећни новогодишњи и божићни празници.