План излагања извода из привременог бирачког списка

Општинска изборна комисија Рудо, на сједници одржаној  17. 07 2020. године, донијела је План излагања извода из привременог бирачког списка.

Овим планом утврђује се начин обавјештавања  бирача о мјестима и роковима излагања извода из привременог Централног бирачког списка за  бираче општине Рудо, роковима за исправку или допуну личних података као и начин обавјештавања расељених лица о  роковима и начину подношења захтјева за одређивање или промјену бирачке опције у Центру за бирачки списак општине Рудо.

Изводи из привременог Централног бирачког списка за редовне бираче биће изложен на увид јавности у периоду од  18.07.2020. године  закључно са 17. 08. 2020. године на мјестима утврђеним Планом.

Детаљне податке о роковима и мјестима излагања можете видјети у

Обавјештењу

План излагања извода из привременог бирачког списка