Рато Рајак кандидат за начелника

На предстојећим локалним изборима који су заказани за 15. новембар кандидат за Начелника општине Рудо испред Српске демократске странке, Партије демократског прогреса и Српске радикалне странке ДР Војислав Шешељ биће Рато Рајак.

На коалиционом састанаку представника Општинских одбора Српске демократске странке, Партије демократског прогреса и Српске радикалне странке ДР Војислав Шешељ који је одржан 02.07.2020 године званично је одлучено да ће ове странке на предстојећим локалним изборима наступити коалиционо и за Начелника општине Рудо здушно подржати кандидата ПДП-а, актуелног начелника Рата Рајака.

Истовремено је упућен позив за придруживање и свим осталим политичким субјектима, који сматрају да своје програмске циљеве за бољи живот у Рудом могу реализовати у партнерству са овом коалицијом.