Srećni novogodišnji i božićni praznici

Poštovani sugrađani opštine Rudo,

U ime svojih saradnika i u svoje lično ime, svim građanima opštine Rudo, upućujem najiskrenije čestitke povodom nastupajuće Nove godine i praznika i želim vam prije svega zdravlje, sreću i napredak.

Ove godine, kao i u cijelom svijetu, zbog pandemije virusa KOVID 19 neće biti organizovanog dočeka Nove godine. Svjesni smo da nesmotreni postupci i nedozvoljena okupljanja, mogu dovesti do širenja bolesti i ugrožavanja kako ličnog, tako i zdravlja naših porodica i sugrađana. I zbog toga, ovim putem apelujem na sve građane da se ponašaju odgovorno i da nastupajuće praznike Novu godinu, Božić, Dan naše Republike Srpske i pravoslavnu Novu godinu proslave skromno i u krugu svojih porodica.

Takođe, zahvaljujem vam na podršci koju ste mi ukazali i vjerujem da ćemo u godini koja je pred nama, zajedničkim snagama raditi da Rudo bude bolje mjesto za život njegovih građana.

Budite zdravi, srećni i uspješni!

Dragoljub Bogdanović

Načelnik opštine Rudo