Čestitka povodom Vaskrsa

Načelnik opštine Rudo Dragoljub Bogdanović, zajedno sa opštinskom upravom  svim pravoslavnim vjernicima, koji danas proslavljaju  Hristovo vaskrsenje,  čestita najveći hrišćanski praznik,  uz želju da nas kao i kroz našu cijelu istoriju, današnji praznik nadahne na stalnu borbu protiv grijeha i slabosti, baš kao i sam Hrist koji je vaskrsao i svojim stradanjem smrt pobijedio.

Na današnji praznik, čini se više nego ikada,  u vremenu  velikih iskušenja za cijelo čovječanstvo, pa i za srpski narod, potrebno je da se slaveći život, mir i međusobno razumijevanje, okrenemo jedni drugima i međusobno podijelimo radost Hristovog vaskrsenja sa najbližima, sa komšijama i prijateljima, u duhu našeg vjekovnog zajedničkog života na ovim prostorima.

HRISTOS VASKRSE! VAISTINU VASKRSE!