Васкршња честитка

Поштовани грађани општине Рудо,

желим да, у име Општинске управе и у своје лично име, свим грађанима општине Рудо православне вјероисповјести упутим најсрдачније честитке поводом најрадоснијег хришћанског празника Васкрса.

Нека нам празник Христовог васкрсења свима врати вјеру у бољу будућност и подсјети на потребу да кроз сва искушења и недаће које се пред нама налазе, наступамо заједно и сложно, уз међусобно поштовање и уважавање, уз вјеру у побједу, јер „васкрсења не бива без смрти“.
Васкрсење Христово представља побједу живота, правде, истине, љубави и свега доброг што нас чини сличним Богу.
Зато Вам од срца честитам овај највећи хришћански празник и желим да га проведете радосни и са љубављу у срцима, јер је Васкрс дан када је човјек најближе Богу и симбол је заједништва, љубави и вјере.
Са искреном жељом да Вам празнични дани донесу добро здравље, личну и породичну срећу и сваки напредак у животу, поздрављам Вас радосним поздравом:
Христос Васкрсе! Ваистину Васкрсе

Драгољуб Богановић