Јавни позив за радно мјесто ИНСТРУКТОР РОЊЕЊА у удружењу подводних активности „РЕЕФ“ Рудо

Удружење подводних активности „РЕЕФ“ Рудо је непрофитна невладина организација са сједиштем у Рудом БиХ, ентитет РС која се бави окупљањем младих, промоцијом роњења и ронилачког спорта, екологијом, заштитом животне средине, ронилачком обуком те организовањем еко ронилачких акција.

Удружење подводних активности „РЕЕФ“ Рудо расписује ЈАВНИ ПОЗИВ за позицију ИНСТРУКТОР РОЊЕЊА у оквиру пројекта „Еколошки дани-спасимо ријеке“ који је подржан у оквиру Регионалног програма локалне демократије на Западном Балкану #ReLOaD 2  , којег финансира Европска унија #EU , а имплементира Развојни програм Уједињених нација #UNDP у БиХ уз суфинансирање општине .

Назив позиције: Инструктор роњења

Период ангажовања: 15 дана – 6 теоријских часова 6 практичних часова

Тип ангажмана: уговор о дјелу

Услови рада:

• интерактивни рад са групом полазника у учионици и на базену, (не више од 10  полазника)
  • све активности се изводе искључиво на подручју општине Рудо
  • одговоран је за провођење обуке у роњењу
  • одговоран је за безбједност провођења обуке

тражене квалификације и компентенције:

• да је држављанин БиХ
  • да посједује валидну лиценцу
  • искуство у роњењу најмање 10 година
  •  потребно је да има своје возило
  • возачка дозвола Б категорије
  • комуникативност

додатни пожељни услови:

• посједовање знања и квалификације из области Нитроx (роњење са обогаћеним кисеоником)
  •  посједовање знања и квалификације из области Тримиx (роњење са мјешавином 3 и више гасова)

Сви заинтересовани кандидати могу да пошаљу свој ЦВ мотивационо писмо ( до 500 ријечи), план рада, и финансијску понуду на Емаил: upareefrudo2020@gmail.com.

Позив остаје отворен 7 дана од дана објављивања

Планирани почетак наставе је 15.06.2022. године