Градоначелник Љубиша Ћосић посјетио општину Рудо

Градоначелник Источног Сарајева и предсједник Савеза општина и градова Републике Српске Љубиша Ћосић посјетио је данас општину Рудо, гдје је са начелником општине Драгољубом Бодановићем и замјеником општине Јовицом Видаковићем, разговарао о положају изразито неразвијених општина у Републици Српској и начину како већи центри могу помоћи њиховом развоју.

FB_IMG_1658752659275

Током састанка истакнут је и значај сарадње општина са градским центрима, посебно за неразвијени источни дио Републике Српске и похваљени су напори Савеза општина и градова у подршци изразито неразвијеним општинама у Републици Српској.

Током састанка градоначелник је истакао да је у својству предсједника Савеза општина и градова Републике Српске упутио иницијативу да се општини Рудо обезбједи једно амбулантно возило за потребе несметаног функционисања ЈУ Дома здрава „Др Стојана и Љубица“.