Poziv za učešće mladih u certificiranoj obuci za rad u administraciji na području opštine Rudo

Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu 2 kojeg finansira Europska unija (EU) a sprovodi Razvojni program Ujedinjenih nacija (UNDP) u Bosni i Hercegovini, poziva mlade osobe od 18 do 30 godina sa prebivalištem na području opštine Rudo, sa završenom srednjom školom i koji se nalaze na evidenciji nezaposlenih osoba, da se prijave za učešće u certificiranoj obuci za rad u administraciji. Obuka za rad u administraciji obuhvatit će 128 časova iz četiri oblasti koji uključuju administrativne poslove, računovodstvene poslove i osnove radno pravnih odnosa, MS Office: Word, Excel i PowerPoint I soft skills /organizacija vremena, komunikacijske vještine, ponašanje u konfliktnim situacijama, stres menadžment/. Obuka će biti realizovana u trajanju od četiri mjeseca, od decembra 2022. do marta 2023. godine, sa sedmičnom dinamikom sprovedbe obuka u dva termina u vremena od 9:00 do 16:00 sati. Mlade osobe koje se prijavljuju na obuku bi trebali da posjeduju računar putem kojeg će imati mogućnosti prisustva na obuci te stabilnu internetsku vezu.

Da biste se prijavili, potrebno je da popunite obrazac koji se nalazi na linku: https://forms.gle/srSVzHEC59Z4EKqS7 Obrazac za prijavu je potrebno ispuniti najkasnije do ponedeljka 21.11.2022. godine.

ReLOaD2 projektni tim zadržava pravo da zbog ograničenog broja slobodnih mjesta ne odabere sve prijavljene kandidate za učešće u obuci.

Odabrani kandidati će biti blagovremeno informisani o dinamici izvođenja obuke.