Позив организацијама цивилног друштва за учешће на другом менторском састанку

Позив организацијама цивилног друштва за учешће на другом менторском састанку у оквиру Јавног позив за финансирање пројеката НВОа средствима буџета општине Рудо за 2023. годину.

Састанак са ментором ће бити организован у четвртак, 23.2.2023. године са почетком у 10,00 сати у малој сали Дома културе.

Потврду о присуству на менторским састанцима потребно је послати на: projekti@opstinarudo.com.

У сврху транспарентности, записници са одржаних састанака са ментором ће такођер бити објављени на страници Општине Рудо. На овај начин ће се омогућити да информације буду доступне за ОЦД које нису биле у могућности да присуствују састанцима са ментором.

Подршка у виду менторства осигурана је кроз Регионални програм локалне демократије на Западном Балкану 2 (РеЛОаД2) финансира Европска унија (ЕУ), а проводи Развојни програм Уједињених нација (УНДП).