Мобилијар Street Workout park

Мобилијар Street Workout park постављен је од стране Савјета младих Рудо, током мјесеца марта у школском дворишту ЈУ Основна школа „Рудо“ – у Рудом. Циљ пројекта је олакшати спортистима из Рудог будуће вјежбање и припреме за спортске активности, као и креирати нови простор за дружење.
Савјет младих Рудо обновио је и шадрван, као и постојеће клупе у дворишту Основне школе како би простор намијењен младима учинио угоднијим за боравак. За потребе пројекта ангажован је професор физичког васпитања, Дарко Јаковљевић који је младима демонстрирао правилно извођење вјежби на постојећим справама.
Пројекат Street Workout park имплементира се у оквиру Regional Programme on Local Democracy in the Western Balkans (ReLOaD2)(РеЛОаД2), који финансира Европска унија у Босни и Херцеговини, а имплементира УНДП Босна и Херцеговина. Пројекат је подржан од стране Општине Рудо .