Rukovodstvo Trajala(Trayal) i Inmolda u Rudom

Dana 05.09.2023.godine opštinu Rudo posjetili su generalni direktor firme „Trajal korporacija“ a.d. iz Kruševca Miloš Nenezić sa saradnicima i direktor i vlasnik firme „Inmold“  iz Požege Goran Janković.

Na sastanku održanom sa Načelnikom opštine Rudo Dragoljubom Bogdanovićem i zamjenikom načelnika Jovicom Vidakovićem razgovaralo se o novim načinima saradnje i radu firme „Trajal korporacija“ u Rudom, koja u narednom periodu planira u Rudom zaposliti novih 30 radnika.

Sa direktorom firme Inmold Goranom Jankovićem razgovarano je o pomoći opštine Rudo procesu otvaranja nove firme“ Inmold RS“ u Rudom čija registracija kod nadležnih organa je u toku . Nakon okončanja postupka registracije firme  očekuje se početak proizvodnje u Rudom i zapošljavanje novih radnika