Produžen rok za raspodjelu

Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Republike Srpske produžilo je rok za raspodjelu regresiranog dizel goriva, do 15. 12. 2013. godine.

Prema podacima nadležne službe u Odjeljenju za privredu, finansije, prostorno uređenje i inspekcijske poslove, u prvom roku za raspodjelu, gorivo je preuzelo 248 korisnika a ukupan broj potencijalnih korisnika je 502.

Gorivo se može preuzeti na benzinskoj pumpi „Nestro-Petrol“ Rudo a zahtjev u kancelariji br.4. u zgradi opštinske uprave Rudo.