Nastavak radova na zgradi PZ „Uvac-Rudo“

U toku su radovi na  uređenju prizemlja zgrade Poljoprivredne zadruge „Uvac-Rudo“ na Uvcu. Radi se o unutrašnjim  i spoljašnjim radovima, kojima će se ovaj objekat staviti potuno u funkciju. Ovo je druga faza projekata, finansiranog zajedničkim sredstvima Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Republike Srpske i opštine Rudo. U prvoj fazi projekta urađen je i opremljen sprat ovog objekta. Učešće opštine Rudo je  20%, ostalo  finansira ovo ministarstvo. Radove  izvodi preduzeće KP  „Usluga“  Rudo. Prema rječima Slobodana Mikovića, direktora KP „Usluga“ Rudo, izvode se radovi na opremanju kupatila, sanitarnih čvorova i fasade. Radove bi, prema planu , trebalo završiti do kraja novembra.