OK Inova pobjednik turnira u Rudom

IMG_1185

U subotu je u sportskoj dvorani u Rudom održan završni odbojkaški turnir Druge lige Republike Srpske za žene, na kojem su se četiri prvoplasirane ekipe borile za trofej šampiona i plasman u Prvu ligu RS.

Na turniru su pored domaće ekipe OK Rudo, učestvovali i OK Bratunac, OK Balkana MP iz Mrkonjić Grada i OK Inova iz Banja Luke.

U prvom polufinalu igrale su ekipe iz Rudog i Balkana MP.

Ruđanke i pored ostvarene prednosti u dva navrata, nisu imale snage da meč riješe u svoju korist i obraduju domaću publiku. Na kraju su gošće bile bolje pa su slavile pobjedu nad domaćim timom sa rezultatom 2: 3.

U drugom polufinalu odbojkašice Inove su znatno lakše savladale tim Bratunca ubjedljivom pobjedom 3: 0.

U finalnom duelu rezultatom 3: 2, OK Inova odnijela je pobjedu nad ekipom OK Balkana MP.

Pobjednički pehar ekipi OK Inova uručila je Radmila Marković, član Upravnog odbora OSRS, a nagradu i zahvalnicu najboljoj igračici Aleksandri Tatić iz OK Inova-e iz Banjaluke uručio je predsjednik OK Mirko Savić.

IMG_1262