Odluka o stavljanju van snage Odluke o proglašenju stanja elementarne nepogode

memorandum nacelnika

Broj:  02-81-11-1/23.

Datum: 19.06.2023.godine

Na osnovu  člana 22.stav 2. tačka 10.Zakona o zaštiti i spasavanju u vanrednim situacijama(„Službeni glasnik Republike Srpske „ broj:121/12) i člana 67.Statuta opštine Rudo(„Službeni glasnik opštine Rudo „ broj:4/17, 8/17 i 8/21) Načelnik opštine Rudo , na prijedlog Opštinskog štaba za vanredne situacije, d o n o s i:

ODLUKU

o stavljanju van snage Odluke o proglašenju stanja  elementarne nepogode na dijelu teritorije opštine Rudo usljed obilnih padavina

Član 1.

Stavlja se van snage Odluka o proglašenju stanja  elementarne nepogode  na dijelu teritorije opštine Rudo (područje mjesnih zajednica Bijelo Brdo, Štrpci i Mioče) nastale usljed jake kiše i bujica, broj:02-81-11/23 od 09.06.2023.godine.

Član 2.

Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja, a objaviće se na Oglasnoj tabli i internet stranici opštine Rudo.

NAČELNIK OPŠTINE

Dragoljub Bogdanović