Javni konkurs za komisiju za tehnnčki prijem

Odjeljenje za privredu, finansije, prostorno uređenje i inspekcijske poslove opštine Rudo, raspisuje Javni konkurs za formiranje liste pravnih i fizičkih lica za obavljanje poslova tehničkog pregleda objekata.

Na konkurs se može prijaviti pravno lice koje posjeduje licencu za izradu ili reviziju tehničke dokumentacije ili licencu za građenje, odnosno fizičko lice odgovarajuće struke i profila sa licencom za izradu ili reviziju tehničke dokumentacije ili licencom za građenje objekta koji je predmet tehničkog pregleda iz oblasti arhitekture, građevinarstva, elektrotehnike, mašinstva i saobraćaja, izdatu u skladu sa Zakonom o uređenju prostora i građenju.

Rok za podnošenje prijava na Javni konkurs je 30 dana od dana objavljivanja konkursa.

Prijave se mogu dostaviti  lično ili putem pošte, na adresu:

Opština Rudo, ulica Dragoljuba Draže Mihailovića broj 41, 73260 Rudo, sa naznakom „prijava za listu pravnih lica za obavljanje poslova tehničkog pregleda objekata“, odnosno „prijava za listu fizičkih lica za obavljanje poslova tehničkog pregleda objekata“.

Nepotpune i neblagovremene prijave se neće uzeti u razmatranje.

Tekst javnog poziva