Javni poziv

PZ „ Uvac – Rudo “ Rudo u saradnji sa Opštinom Rudo raspisuje:

Za raspodjelu i prodaju sadnica maline sorte Villamet uz sufinansiranje

Raspodjela i prodaja sadnica sorte Vilamet sprovodi se kroz projekat „Uspostavljanje matičnog zasada maline“, koji je podržan kroz projekat ANCa BiH „Održivi ekonomski razvoj i zaštita životne sredine područja sa prirodnim ograničenjima u BiH“.

Predmet Javnog poziva je prikupljanje zahtjeva za raspodjelu i prodaju sadnica maline sorte Villamet uz sufinansiranje po cijeni od 0,25 KM/ komad.

Pravo učešća na Javnom pozivu imaju svi poljoprivredni proizvođači sa područja Opštine Rudo koji se bave uzgojom maline ili planiraju podizanje novih zasada sve do raspodjele količine od 25.000 komada sadnica maline sorte Vilamet.

Kupovina sadnica po povoljnim uslovima realizuje se uz sufinansiranje od 80% od cijene maline od strane opštine Rudo i može se ostvariti dostavljanjem pisanog zahtjeva.

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava :

1. Da podnosioc zahtjeva, fizičko lice ima prebivalište na području Opštine Rudo,
  2. Da posjeduje zemljište u vlasništvu ili u zakup najmanje 3 godine,
  3. Da nema dugovanja prema Opštini Rudo i PZ „ Uvac – Rudo “ .

Potrebna dokumentacija :

1. Popunjen i potpisan prijavni obrazac – zahtjev ( potpisan od podnosioca zahtjeva ),
  2. Kopija lične karte podnosioca zahtjeva,
  3. Dokaz o posjedovanju zemljišta ( kopija posjedovnog lista, ugovora o zakupu  ili potvrde od APIF- a ).

Obrazac za prijavu može se preuzeti u prostorijama Poljoprivredne zadruge „Uvac-Rudo“ , slanjem zahtjeva na adresu: PZ“ Uvac- Rudo“ p.o., e-mail: pzuvacrudo@gmail.com i na zvaničnoj veb stranici opštine Rudo: www.opstinarudo.com.

Popunjeni zahtjevi sa potrebnom dokumentacijom se podnose u prostorijama PZ „ Uvac – Rudo svakim radnim danom od 08 – 14 časova ili slanjem poštom na adresu: Uvac 61, 73265 Uvac.

Zahtjev