Čestitka zamjenika načelnika opštine Rudo Jovice Vidakovića povodom predstojećih praznika

Poštovani sugrađani,

Upućujem Vam srdačne čestitke povodom Nove 2024. godine. U ovom posebnom vremenu, želim izraziti najiskrenije želje za sreću, mir i blagostanje u Novoj godini.  Ova godina je bila ispunjena izazovima, ali i zajedništvom koje nas je činilo jačima. Hvala Vam na svim naporima, solidarnosti i trudu koji ste uložili u zajednički napredak naše opštine. Neka naredna godina bude ispunjena novim prilikama, ličnim i profesionalnim uspjesima, te da donese prosperitet zajednici u kojoj živimo.

Takođe, čestitam Vam i predstojeći praznik Hristovog rođenja sa željom da Vam Božić osvijetli put Vašeg života, donoseći sreću, ljubav i zajedništvo. Želim Vam da ove svete praznične dane provedete u miru i blagostanju, okruženi voljenim i dragim ljudima.

Zamjenik načelnika Opštine Rudo

Jovica Vidaković