Obavještenje

Dana 27.12.2023.godine (srijeda) sa početkom u 12:45 časova u Domu kulture Rudo(velika sala) u organizaciji Opštine Rudo, JU Centar za socijalni rad Rudo, Sindikalne organizacije radnika Opštinske uprave Rudo i CKPD „Prosvjeta“ Rudo biće održana novogodišnja predstava za djecu pod nazivom “Novogodišnja čarolija“  u okviru koje je planirana i  podjela novogodišnjih paketića   za:

•  učenike od prvog do petog razreda OŠ Rudo,
  • djecu polaznike vrtića „Čarobni kutak“ Rudo,
  • korisnike dnevnog boravka za djecu i mlade sa smetnjama razvoju, u okviru Ju Centar za socijalni rad Rudo i
  • djecu radnika članova Sindikalne organizacije radnika Opštinske uprave Rudo.

Prilikom podjele paketića biće omogućeno i slikanje djece sa Deda Mrazom a troškovi izrade fotografija snosiće se u privatnoj režiji  prema određenoj cijeni od strane  fotografa.