Ime, slogan i znak novog hotela u Rudom

Maketa-hotel u Rudom

U Rudom, 08.04.2013. godine u 12:30 održaće se dodjela nagrada u konkursu za izbor najbolje ideje za ime, slogan i znak novog hotela u Rudom.

Firma Comsar Energy Hidro koja je vlasnik hotela u Rudom, i koja je počela njegovu obnovu, početkom marta otvorila je konkurs za kreiranje novih obilježja hotela (imena, slogana i logoa).

Na konkurs su se mogli prijaviti svi osnovci i srednjoškolci sa teritorije opštine Rudo. Konkurs je trajao do 15. marta.