Jedanesta redovna sjednica Skupštine opštine Rudo

REPUBLIKA SRPSKA

SKUPŠTINA OPŠTINE RUDO

Broj: 01 – 013 – 113 / 13.

Datum: 25. 12. 2013. god.

Na osnovu člana 21. 61. i 64. Poslovnika Skupštine opštine Rudo („Službeni glasnik opštine Rudo“ broj: 3/ 13 – prečišćeni tekst), zakazujem jedanestu redovnu sjednicu Skupštine opštine Rudo koja će se održati dana 30. 12. 2013 godine (ponedeljak) sa početkom u 10, 00 časova u maloj sali Doma kulture u Rudom i pozivam Vas da istoj prisustvujete.

Za sjednicu predlažem slijedeći:

D N E V N I   R E D

1. Usvajanje Zapisnika sa desete redovne sjednice Skupštine opštine Rudo,
  2. Odluka o izmjeni Odluke o platama funkcionera lokalne samouprave Rudo,
  3. Prijedlog Odluke o usvajanju budžeta opštine Rudo za 2014. godinu,
  4. Prijedlog odluke o izvršenju budžeta opštine Rudo za 2014.godinu,
  5. Prijedlog Odluke o usvajanju Programa korišćenja sredstava uplaćenih po osnovu Zakona o naknadama za korišćenje prirodnih resursa u svrhu proizvodnje električne energije za 2014.godinu,
  6. Prijedlog Odluke o usvajanju Programa korišćenja sredstava Naknade od prodaje šumskih drvnih sortimenata za 2014.godinu,
  7. Prijedlog Odluke o usvajanju Programa korišćenja sredstava posebnih namjena od vodnih naknada za 2014.godinu,
  8. Prijedlog Odluke o imenovanju Komisije za izbor članova Odbora za žalbe,
  9. Program rada Skupštine opštine Rudo za 2014. godinu.
  10. Prijedlog Odluke o visini stope za obračun poreza na nepokretnosti,
  11. Program rada mjesnih zajednica za 2014. godinu.
  12. Prijedlog Odluke o usvajanju Prostornog plana opštine Rudo,
  13. Prijedlog Odluke o izuzimanju i dodjeli na privremeno korišćenje broda „Vodeni Ćiro“
  14. Prijedlog Odluke o podsticajima za razvoj poljoprivredne proizvodnje,
  15. Prijedlog Odluke o zamjeni člana Komisije za Statutarna pitanja, poslovnik i propise,
  1. Prijedlog Odluke o osnivanju Odbora za žalbe opštine Rudo,
  2. Prijedlog Odluke o raspisivanju javnog konkursa za izbor i imenovanje članova Odbora za žalbe opštine Rudo,
  1. Informacija o stanju u oblasti telekomunikacija i poštanskog saobraćaja
  2. Informacija o donacijama na području opštine Rudo u 2013.godini,
  3. Odbornička pitanja i odgovori na odbornička pitanja,

Materijal po predloženom dnevnom redu se dostavlja odbornicima uz poziv na sjednicu, osim za tačke 2,10,14 i 17 za koje će biti dostavljen na početku sjednice.

Molim odbornike da sjednici obavezno prisustvuju a eventalni izostanak na vrijeme najave.

PREDSJEDNIK

Skupštine opštine Rudo