Sastanak prekograničnog regiona „Drina-Tara“

IMG_0354

Dana 18. 11. 2014. godine, u hotelu „Comsar“ Rudo, održan je osmi sastanak prekograničnog regiona „Drina-Tara“, na kome se govorilo o dosadašnjim aktivnostima i odobrenih šest projekata za 2014. godinu.

U ime opštine Rudo, učesnike je pozdravio Načelnik opštine g – Rato Rajak.

U projekat prekograničnog regiona, uključene su opštine iz BiH: Višegrad, Rudo, Srebrenica, Bratunac i Milići; iz Srbije: Priboj, Prijepolje, Čajetina, Bajina Bašta i Ljubovija; iz Crne Gore Pljevlja i Bijelo Polje i ukupno je uključeno 19 organizacija.

Po riječima regionalnog koordinatora „Drina-Tara“ g – Predraga Markovića, dobra saradnja je ključ uspjeha u realizaciji odobrenih projekata. U Rudom će se, ove godine, realizovati projekti „Likovna kolonija Vidaković“ i Uzgoj ljekovitog bilja „Neven“.

IMG_0355