Prvi februarski sajam domaćih proizvoda – Rudo 2015

IMG_0582[1]

U Rudom počele pripreme za I Sajam domaćih proizvoda koji će se održati 26. i 27. februara 2015. godine.

Po riječima jednog od inicijatora sajma Svetlane Cece Vuković, predviđeno je učešće oko 36 izlagača iz 14 opština Drina-Tara regiona (Višegrad, Goražde, Srebrenica, Bratunac, Milići, Priboj, Užice, Čajetina, Ljubovija, Bajina Bašta, Prijepolje, Bijelo Polje, Pljevalja i Rudo), a inicijatori projekta su: SZTR „Neven“, PZ „Uvac-Rudo“, Udruženje „Medovina“, Udruženje malinara „Malina“, JU za turizam i sport i Centar za odgovornu demokratiju COD Luna uz finansijsku podršku SWG-a i opštine Rudo.

Inicijativu su podržali hotel Komsar, SZTR „APOA“ Rudo i medijski sponzor “Informativni centar Rudo”.

Na sastanku je dogovoreno da u budućnosti Rudo mora uraditi svoj suvenir i turistički katalog.