U Rudom počinje sa radom škola stranih jezika

Agencija „JOIN IN“ iz Višegrada, u saradnji sa Cambridg centrom iz Banjaluke, otvorila je školu stranih jezika i u našem gradu. Škola engleskog i njemačkog jezika počela je sa radom 03. 03. 2015. godine.

Kursevi za polaznike, koji se dijele u tri grupe: odrasli, osnovci (djeca iz osnovne škole) i učenici I razreda organizovani su radnim danima u prostorijama Doma Kulture.

Prema riječima Željke Terzić profesorice engleskog jezika, tokom kursa praktikovaće se različiti programi učenja prilagođeni svim uzrastima i nivoima. Ona je istakla da se kroz kurs nudi i program rada sa djecom predškolskog uzrasta, tokom kojeg mališani uče engleski i njemački jezik kroz pjesmu, igru, glumu i crtanje.

Svi zainteresovani kandidati mogu da se informišu i prijave za kurs tako što će doći u prostorije Doma Kulture ili direktno pozvati Željku Terzić profesoricu engleskog i Marinu Mitrović profesoricu njemačkog jezika na brojeve telefona 065 995 906 i 0643242765.

Dođite da naučimo engleski i njemački zajedno, bez muke !!!