У Рудом почиње са радом школа страних језика

Агенција „JOIN IN“ из Вишеграда, у сарадњи са Cambridg центром из Бањалуке, отворила је школу страних језика и у нашем граду. Школа енглеског и њемачког језика почела је са радом 03. 03. 2015. године.

Курсеви за полазнике, који се дијеле у три групе: одрасли, основци (дјеца из основне школе) и ученици I разреда организовани су радним данима у просторијама Дома Културе.

Према ријечима Жељке Терзић професорице енглеског језика, током курса практиковаће се различити програми учења прилагођени свим узрастима и нивоима. Она је истакла да се кроз курс нуди и програм рада са дјецом предшколског узраста, током којег малишани уче енглески и њемачки језик кроз пјесму, игру, глуму и цртање.

Сви заинтересовани кандидати могу да се информишу и пријаве за курс тако што ће доћи у просторије Дома Културе или директно позвати Жељку Терзић професорицу енглеског и Марину Митровић професорицу њемачког језика на бројеве телефона 065 995 906 и 0643242765.

Дођите да научимо енглески и њемачки заједно, без муке !!!