Započeti radovi na sanaciji puteva na području opštine Rudo

B Brdo putU okviru investicionog održavanja nekategorisanih puteva na području opštine Rudo, započeti su radovi na nasipanju i sanaciji puteva na području opštine Rudo. Radovi će se izvoditi na nekategorisanim putevima u MZ Rudo, MZ Staro Rudo, MZ Štrpci, MZ Bijelo Brdo, MZ Mioče, MZ Mokronozi i MZ Mrsovo.

Nakon provedenog konkurentskog postupka javne nabavke izvršen je izbor najpovoljnijeg ponuđača radova. Za izvođača radova izabran je preduzetnik „Sila“ d. o. o. Rudo sa kojim je dana 08. 09. 2015. godine zaključen ugovor o izvođenju radova. Vrijednost radova sa PDV-om je 29.272,23 KM. Rok za završetak radova je 45 dana od cvrkote-sumarstvodana potpisivanja Ugovora.

Po završetku radova Načelnik opštine će formirati komisiju koja će izvršiti tehnički prijem radova.