Svečano otvorene nove prostorije Policijske stanice Rudo

Ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Dragan Lukač i zamjenik načelnika Policijske uprave Foča Radenko Vasiljević juče su svečano otvorili prostorije novoizgrađene Policijske stanice Rudo.

U svom obraćanju ministar Lukač poručio je da je na ovom području broj policijskih službenika dovoljan da garantuje bezbjednost svim građanima, te da je stopa kriminaliteta na području opštine Rudo u opadanju.

Ministar Lukač podsjetio je da je juče otvorena nova zgrada policijske stanice u Bijeljini i da će Ministarstvo unutrašnjih poslova nastaviti trend osavremenjivanja uslova u kojima rade pripadnici policije širom Republike Srpske.

Zamjenik načelnika Radenko Vasiljević istakao je da će se u novootvorenim prostorijama olakšati rad policijskih službenika, kao i građanima stvoriti bolji uslovi za ostvarivanje svojih prava.

Pristune je pozdravio i obratio im se Načelnik opštine Rudo, koji je tom prilikom istakao da je opština Rudo za potrebe izgradnje zgrade, obezbjedila zemljište.