Obavještenje za prikupljanje ponuda

Broj: 145/18

Datum: 23.02.2018. godine

Štrpci

Na osnovu člana 18. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i škole u prirodi („Službeni glasnik Republike Srpske“ broj: 67/09), Školski odbor daje

OBAVJEŠTENJE

za prikupljanje ponuda

I KORISNIK USLUGA

Puni naziv i adresa korisnika usluga:

JU Osnovna škola „Boško Buha“ Štrpci

IDB/JIB:  4400622030007

Štrpci broj 60, 73265 Uvac

Kontakt osoba: Slavica Kojadinović, direktor škole

Telefon: 058/730-081

Mejl-adresa: os180@skolers.org

II PREDMET USLUGA

Predmet 1 -Ekskurzija učenika osmih i devetih razreda u periodu od 13. do 15. maja  2018.godine, na bazi 2 puna pansiona (tri dana i dva noćenja), na prostorima Republike Srpske u gradu Trebinju.

Maršruta: Štrpci – Višegrad – Foča – Fočanski Brioni – Gacko – Bileća – Trebinje.

Aranžman obuhvata: prevoz,smještaj u hotelu najmanje „***“ kategorije, stručnog vodiča, dnevnice za nastavnike, gratisi za učenike, ulaznice za sve posjete predviđene aranžmanom.

III USLOVI UČEŠĆA

U skladu sa dokumentacijom poziva.

IV USLOVI ZA DOBIJANJE DOKUMENTACIJE

Dokumentacija sa uslovima učešća i detaljnije obrazloženim planom i programom može se dobiti do krajnjeg roka za podnošenje ponuda, ličnim preuzimanjem u prostorijama ugovornog organa ili na pismeni zahtjev ponuđača.

V ROK ZA DOSTAVLJANJE PONUDA

Rok za dostavljanje ponuda je 8 dana od dana objavljivanja obavještanja.

VI DODATNE INFORMACIJE

Ponude sa dokumentacijom dostaviti na protokol škole ili putem pošte na adresu navedenu pod tačkom 1.

Ponude dostaviti u zapečaćenoj koverti sa naznakom: „Ponuda za pružanje usluga – ne otvarati“.

Neblagovremene i nepotpune prijave neće se uzimati u razmatranje.

Korisnik usluga zadržava pravo poništenja obavještenja zbog neprihvatljive cijene ili smanjenja broja učenika koji su se prijavili.

Predsjednik Školskog odbora

Ilija Arsić